doTERRA OREGANO esenciálny olej 15 ml

Kód: OREGANO
€36 €30 bez DPH
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Oregano
patrí medzi najsilnejšie esenciálne oleje a už stáročia sa používa v tradičných postupoch. Extrahuje sa z voňavých listov rastliny oregano - Origanum vulgare. Oreganový esenciálny olej našiel uplatnenie v kuchárskych knihách a kuchyniach na celom svete.

Hlavné výhody:
- pikantná, bylinná príchuť do jedál
- poskytuje antioxidačné účinky
- na pokožke vytvára pocit tepla (pred použitím priamo na kožu olej vždy zrieďte so základovým olejom)

Použitie:
- pridajte jednu kvapku namiesto sušeného oregana do omáčky na špagety, pizzu alebo pečené mäso
- rýchly a jednoduchý čistiaci prostriedok do domácnosti: pridajte desať kvapiek oreganového oleja do veľkej fľaše s rozprašovačom a vodou
- pridajte jednu kvapku do tradičného kuracieho vývaru, ktorý získa jedinečnú a neočakávanú chuť
- skombinujte oreganový olej s inými talanskymi koreninami, napríklad bazalkou, rozmarínom a tymianom

Návod na použitie

Difúzia: Kvapnite tri až štyri kvapky do vášho difuzéra.
Vnútorné použitie: zriediť jednu kvapku do 120 ml kvapaliny.
Topické použitie: Zriedte jednu až dve kvapky s doTERRA frakcionovaným kokosovým olejom a potom aplikujte na požadovanú oblasť.

Upozornenie

Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, ošetrovaná alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.
 

dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (-25%), ak si zriadite vlastný účet. 

Radi vám pomôžeme, ak si nebudete vedieť rady na kukali@kukali.skPozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.


Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje doTERRA
objem: 15 ml
Výrobca: DoTerra
Vyrobené: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: