doTERRA Zengest(zmes na trávenie) 15ml

Kód: ZENGEST
€46 €38,33 bez DPH
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

ZenGest zmes na trávenie alebo inak “olej trávenia”

Objem: 15 ml

Esenciálne oleje v zmesi ZenGest sú dobre známe vďaka svojim priaznivým účinkom na trávenie. Obsahuje veľmi originálnu zmes esenciálnych olejov, zázvor, mäta, palina, fenikel, rasca lúčna, koriander a aníz. Napomáha zdravému tráveniu, redukuje nafukovanie, plynatosť a občasné problémy s trávením, upokojujúce účinky tohto oleja môžu pomôcť zmierniť nepríjemné dôsledky podráždeného žalúdka.

Zázvor: Zohrieva, povznáša a umocňuje. Emocionálne môže pomôcť ovplyvniť fyzickú energiu, lásku a odvahu. Vďaka upokojujúcemu vplyvu na tráviaci systém môže napomôcť zredukovaniu pocitov nevoľnosti od žalúdka.

Mäta pieporná: Pôsobí protizápalovo. Má príjemný ochladzujúci účinok na organizmus. Môže byť nápomocná pri tráviacich ťažkostiach, plynatosti či kolike.

Palina dračia: Pomáha pri anorexii, plynatosti, črevných spazmoch, neurotickom a pomalom trávení či infekcii močových ciest.

Fenikel: Môže napomôcť zlepšiť funkčnosť trávenia podporením pečene.

Rasca: Protiparazitná a protikŕčová. Môže napomôcť pri zlom trávení a plynatosti.

Semeno koriandra: Má protikŕčové a protizápalové vlastnosti. Môže napomôcť pri spazmoch tráviaceho ústrojenstva a plynatosti.

Aníz: Môže nám pomôcť upokojiť a posilniť tráviaci systém.

 

Táto tráviaca zmes bola špeciálne vytvorená na podporu tráviaceho traktu. Rovnako má silnú emocionálnu vlastnosť spočívajúcu v podpore ľudí, ktorí stratili záujem o život a fyzický svet. Človek môže mať tendenciu brať na seba viac, ako dokáže zvládnuť alebo robiť príliš mnoho vecí naraz. Takéto zahltenie informáciami môže viesť až k emocionálnej forme “tráviacich ťažkostí”, kedy človek už nedokáže vstrebávať svoje životné skúsenosti. Tráviaca zmes v sebe kombinuje účinné oleje, ktoré podporujú telo a ducha pri vstrebávaní nových informácií a udalostí.

 

Hlavné účinky

upokojenie a posilnenie tráviaceho traktu

Odporúčané použitie

  • nie je veľmi užitočný na difúzovanie
  • vnútorné užitie (po jedle alebo na prázdny žalúdok) alebo aplikácia priamo na telo sú najlepšie spôsoby,
  • aplikovať na brucho a na zápästia pri nevoľnosti, veľmi zlom trávení, zvracaní, hnačke, kŕčoch, otrave jedlom, kyselinovom refluxe, pálení záhy, plynatosti, nafukovaní, kolike (u malých bábätiek na chodidlá)
  • Zengest užitý pred každým jedlom zlepšuje trávenie a potláča  množenie kvasiniek v žalúdku, odstraňuje cirkuláciu plesní, upokojuje kyselinovú reakciu na jedlo, a pomáha pri eliminácii parazitov, redukuje kyseliny a zápal tkanív, ktoré s ňou prichádzajú do kontaktu, aby pomohli systémom, aby sa navrátili k prirodzenému stavu vynikajúveho zdravia
  • aplikovaný na čelo pomôže proti nádche a upchatiu z infekcie dutín, pri aplikácii pozdĺž nosa a na líca môže uvoľniť ešte viac zahlienenia
  • pri použití na spodky chodidiel a dlane môže pomôcť ľuďom  zbaviť sa voľnopredajných liekov proti kyseline, stimuluje dobré trávenie a pomáha pri vstrebávaní živín z jedla, taktiež pri použití na brucho môže pomôcť proti sezónnym alergiám

dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (-25%), ak si zriadite vlastný účet. 

Radi vám pomôžeme, ak si nebudete vedieť rady na kukali@kukali.sk


Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa  alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.
 
Balenie: 15 ml
 


Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.


Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje doTERRA
objem: 15 ml
Výrobca: DoTerra
Vyrobené: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: