doTERRA Terrashield-repelentná zmes 15ml

Kód: TERRASHIELD
€18,80 €15,67 bez DPH
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

TerraShield repelentná zmes alebo inak “zmes ochrany”

Objem: 15 ml

TerraShield je efektívna ochranná zmes do prírody. Táto zmes v sebe kombinuje éterické oleje, ktoré dokázali efektívne odpudiť bodavý hmyz. Tento prírodný repelent neobsahuje žiadne syntetické a toxické chemikálie. Zmes môžeme rozptyľovať pomocou difuzéra v domácnosti, napríklad do blízkosti vetracích otvorov, okien alebo do iných otvorov, cez ktoré by sa nepríjemný hmyz mohol dostať do miestnosti. TerraShield je efektívna a pritom bezpečná receptúra, ktorú môže používať ktorýkoľvek člen rodiny v exteriéri aj doma. Originálna zmes esenciálnych olejov starostlivo vyvážených na čistej báze z frakcionovaného kokosového oleja. Aj malé množstvo silne koncentrovanej zmesi TerraShield poskytne silnú ochranu počas pobytu vonku.

Zloženie: frakciovaný kokosový olej, Ylang Ylang Flower, Tamanu Seed, Nootka Wood, Cedarwood Wood, Catnip Plant, Lemon Eucalyptus Leaf, Litsea Fruit, Vanilla Bean Absolute, Arborvitae Wood

 

Zmes, ktorá pôvodne vznikla ako účinný repelent proti hmyzu, dokáže ponúknuť omnoho viac. Pomáha človeku zostať kľudným v situáciách, kedy je nútený čeliť útokom a nebezpečiu. Posilňuje náš prirodzený ochranný štít okolo fyzického tela a pomáha nám cítiť sa v bezpečí. Toto je obzvlášť dôležité pre citlivých jedincov a deti, ktoré sa neúmyselne spájajú s energiou druhých. Týmto spôsobom tým druhým pomáhajú zbaviť sa ich bremien alebo len jednoducho odľahčujú rôznu záťaž z prostredia.

 

Odporúčané použitie*

rozptýľte zmes TerraShield pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu , vychutnajte si osviežujúcu vôňu a zbavte sa nepríjemného hmyzu.

Odporúčané dávkovanie**

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

Aplikujte zmes na nohy , krk, ruky predtým než pôojdete von .

TerraShield Outdoor Blend je výkonný a bezpečný prípravok, ktorý môže používať každý člen rodiny, vonku aj v domácnosti.

 
Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje doTERRA
objem: 15 ml
Výrobca: DoTerra
Vyrobené: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: