Základ domácnosti

Kód: ZAKLAD DOMACNOSTI
€355 €295,83 bez DPH
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ZÁKLAD DOMÁCNOSTI

Tento balíček desiatich esenciálnych olejov oceníte ako súčasť vašej domácej lekárničky.

Alternatívna medicína by mala byť prirodzeným začiatkom pri všetkých našich chorobách.

Existujú situácie, kedy je liečba aromaterapiou tutovka. Dobre – liečba je možno silné a zaväzujúce slovo, ale esenciálne oleje sa preukázali ako veľmi efektívne pri zmierňovaní symptómov porúch nálady, vrátane depresie a úzkosti, rovnako ako aj od celkového vyčerpania. Esenciálne oleje pôsobia vo všetkých rovinách – pomáhajú eliminovať fyzické symptómy, ale súčasne pôsobia aj na emočnú a mentálnu rovinu. Ich prapôvod je v prírode, a preto majú životnú silu. Ide o koncentrované vonné esencie rastlín pôsobiace antisepticky, dezinfekčne a pod.

Oleje prechádzajú pokožkou cez póry a vlasové korienky. Absorbujú sa telesnými tekutinami a krvným prúdom. Účinkujú skutočne dlho. Užívať ich môžu všetky vekové skupiny vrátane detí, a to rôznymi spôsobmi – masážou, kúpeľmi, v obkladoch, inhaláciou …

Čo obsahuje Sada ZÁKLAD DOMÁCNOSTI?
15ml esenciálne oleje:

Lavender (Levanduľa)

Lemon (Citrón)

Peppermint (Mäta pieporná)

Melaleuca (Čajovník)

Oregano (Oregano)

Frankincense (Kadidlo)

Air™ (Breathe, Respiračná zmes)

ZenGest™ (Zmes na trávenie)

On Guard™ (Ochranná zmes)

5ml esenciálne oleje:

Deep Blue™ (Zmes proti bolesti)

Iné produkty: Petal Difúzer, dōTERRA Essentials Booklet (Úvodná brožúrka v slovenčine)

Ak si kúpiš sadu ZÁKLAD DOMÁCNOSTI cez nás, získaš navyše:
  • 25% zľavu na produkty dōTERRA a prístup k ďalším akciám, bez záväzkov a kedy ty chceš.
  • Praktickú brožúrku ako používať esenciálne oleJE
  • Členstvo v našom FB klube.
  • Pravidelné online vzdelávanie z pohodlia domova.
  • A v prípade záujmu, aj možnosť zarobiť si.

Prečo chceš mať ZÁKLAD DOMÁCNOSTI doma?

DōTERRA Home Essentials Kit alebo Základ domácnosti je úžasný pre kľúčové veci, ako je soplík, kašlík, spánok, relaxácia a hladina energie v celej vašej rodine, ale možnosti využitia olejov sú nekonečné. Poďme spomenúť aspoň tie najčastejšie:

ČISTÝ VZDUCH

Oleje ako Peppermint, On guard alebo Air – dokonalé kombo na vyčistenie vzduchu, zničenie baktérií a zlepšenie vašej nálady a nálady vašich spolubývajúcich. Pridajte pár kvapiek do difuzéra  (súčasťou balenia) alebo privoňajte k olejčeku priamo z fľaštičky.

LEPŠÍ SPÁNOK

Na podporu lepšieho spánku môžete použiť esenciálny olej Lavender. Znižuje hladinu stresového hormónu, upravuje srdcový rytmus a teplotu tela, čím vytvára dokonalé prostredie na spánok. Tento olej patrí medzi takzvané “must-have” – pomáha relaxovať aj malým deťom, a teda oddýchnete si aj vy. Pridajte do difúzera alebo zrieďte s iným nosným olejom a použite na relaxačnú masáž.

ZMIERŇUJÚ BOLESTI, OPUCHY

Keď raz vyskúšate Deep Blue olej na svalovku, opuchy alebo stuhnuté končatiny, dobrovoľne sa rozlúčite so všetkými mastičkami, ktoré ste doteraz používali. Má sedatívne a protizápalové účinky a môže sa používať denne.

UPRATOVANIE

Pusťte chemikálie k vode. Vyberte si On guard, Lemon a Melaleuca (Tea Tree) pre svoje antibakteriálne vlastnosti. Stačí pridať pár kvapiek do vody s octom a máte eko domáci čistiaci prostriedok hravo a zdravo.

ZLEPŠENIE POKOŽKY

Frankincense pomôže zbaviť vašu pleť škvŕn, vysušenia a vrások. Porezali ste sa? Kvapnite na pokožku alebo len inhalujte a váš deň sa naplní spokojnosťou a pohodou.

ZMIERNENIE NADÚVANIA A TRÁVIACICH ŤAŽKOSTÍ

Na zmiernenie pocitu nevoľnosti a nadúvania je výborný ZenGest. Je to prvý olej, na ktorý siahnete po grilovačke či inom ťažkom jedle. Ak si ho pred dlhým letom natriete na brucho, tak vám vďaka svojej upokojujúcej aróme spríjemní cestu.

V KUCHYNI

Oregano poskytuje antioxidačné účinky a príchuť do jedál. Skúste pridať jednu kvapku (ehm aj to je veľa, použite radšej špáradlo) namiesto sušeného korenia do omáčky alebo na mäso, chuťové poháriky zapištia radosťou.

PREVENCIA A IMUNITA

Imunitný a respiračný systém podporíte a posilníte pred sezónnymi hrozbami vďaka On Guard, Melaleuca či citrusom. Nakvapkajte do difuzéra a užívajte si čistučký vzduch s povznášajúcou arómou.

Ako vidíte, esenciálne oleje disponujú skutočne širokou škálou využitia – cez denné rituály až po občasné zdravotné problémy. Esenciálne oleje nenahrádzajú štandardnú medicínu; pracujú v spojení s ňou na zlepšení zdravia a sú alternatívou k tradičnej medicíne podobne ako akupunktúra, masáže, fyzioterapia atď.

Táto TOP10 sada s difúzerom z vás urobí dokonalú „Doktor Mama“, ktorá presne vie, ako uľaviť od kašľa, s čím pomasírovať stuhnuté nožičky, čo funguje na soplík alebo zariadi, keď sa nedarí zaspať. Presvedčivé? Tak poďte namiesto ďalšej ospravedlnenky do školy vypísať svoju registráciu - ozvite sa nám na kukali@kukali.sk  alebo 0903910913 a spolu Vás zaregistrujeme aby ste mohli sadu získať za túto skvelú cenu .

 

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje doTERRA
Výrobca: DoTerra
Vyrobené: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: