doTERRA Balsam Fir -Balzamová jedľa -5 ml

Kód: BALSAM FIR
€22 €18,33 bez DPH
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

 Balsam Fir - Balzamova jedľa

Majestátna balzamová jedľa, známa ako jedna z najvoňavejších dovolenkových odrôd, pochádza zo zvlnených borovicových lesov v Kanade. Tieto mohutné jedle produkujú olej z jedle balzamovej, esenciálny olej s nezabudnuteľnou zimnou vôňou.

Ako hlavná zložka poskytuje  esenciálny olej z jedle balzamovej na čistenie a upokojenie pokožky pri lokálnej aplikácii, vďaka čomu je skvelým esenciálnym olejom na použitie pri aromatickej masáži.

Keď sa rozptýli, svieža, drevitá aróma tohto brilantného esenciálneho oleja oživí a dodá energiu každému prostrediu a vdychovanie vône oleja z jedle balzamovej určite zazvoní v spomienkach na sviatky.

Starostlivosť o pleť: Pridajte jednu kvapku oleja z jedle balzamovej do čistiaceho prostriedku na tvár, alebo do mydla, aby ste zvýšili čistiaci účinok a získali osviežujúcu vôňu. 

Masáž: Skombinujte jednu až dve kvapky oleja z jedle balzamovej s frakcionovaným kokosovým olejom pre chladivý pocit na pokožke a povzbudzujúcu vôňu pri relaxačnej masáži.

Kúpeľ: Pridajte dve až tri kvapky oleja z balzamovej jedle do teplého kúpeľa s epsomskou soľou, aby ste získali revitalizujúcu arómu a príjemné osvieženie na konci dňa.

Voňavé vianočné ozdoby: Ak máte umelý vianočný stromček, doprajte si očarujúcu, autentickú arómu tým, že ho ozdobíte aromatickými hlinenými alebo textilnými ozdobami, ktoré budú obsahovať kvapku esenciálneho oleja z balzamovej jedle.

Difúzovanie: Dajte tri až päť kvapiek oleja z balzamovej jedle do difuzéra a prevoňajte vašu domácnosť. osviežujúcou, uzemňujúcou a lesnou arómou, ktorá je vhodná najmä na zimné mesiace alebo počas vašich obľúbených sviatkov.

 

UPOZORNENIE:
Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod dohľadom lekára, poraďte sa so svojím lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami. Len na vonkajšie použitie.

Balenie: 5 ml


dōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (-25%), ak si zriadite vlastný účet. 

Radi vám pomôžeme, ak si nebudete vedieť rady na kukali@kukali.sk

Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje doTERRA
Veľkosť: univerzálna
Výrobca: DoTerra
Vyrobené: USA
objem: 5 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: